Zespół muzyczny

29 kwietnia 2016 roku zespół muzyczny w składzie: Ewelina Maciak-śpiew, Paulina Bołoz-gitara,Adam Krężel-keyboard, Arkadiusz Motyka-akordeon oraz chórek: Natalia Cięciel, Natalia Borek,Dominika Borek, Urszula Cecur oraz Dominika Głuc wystąpili podczas uroczystej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego klas czwartych. Wykonali oni piosenkę pt."Do widzenia profesorze", z repertuaru zespołu" Filipinki"," Ale to już było" M. Rodowicz oraz "Ostatni dzień z moją klasą ", zespołu Manchester.

2 marca 2016 roku Aleksandra Głód z klasy 4C reprezentowała naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 1 w Nowym Sączu.

Zespół muzyczny "Ambitus" w składzie: Aleksandra Głód, Paulina Bołoz, Dominika Głuc, Dominika Borek, Natalia Cięciel, Natalia Borek, Arkadiusz Motyka oraz Krystian Kolasa wystąpili w roku szkolnym 2015/2016 podczas uroczystości szkolnych tj. Dzień Edukacji Narodowej oraz uroczystym Ślubowaniu Klas Pierwszych.

Zespół "AMBITUS" przygotowuje się do reprezentowania szkoły w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej oraz do Targów Szkół Ponadgimnazjalnych

gramy 22 listopada uczennice Ewelina Maciak z kl. 2D i Aleksandra Głód z kl. 3C reprezentowały naszą szkołę w drugim etapie I Międzyszkolnego Konkursu Piosenki pt. "Gramy na tak", zorganizowanego przez Zespół Szkół w Świniarsku im. bł. J. Popiełuszki. Ewelina Maciak zaśpiewa również gościnnie na imprezie w Galerii "Trzy Korony" w sobotę 29 listopada. Wszystkich chętnych do posłuchania Eweliny zapraszamy na godz. 14. Opiekunem jest pani D. Konopacka.