staz

Informujemy, że  w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce” w okresie wakacji istnieje możliwość odbycia 4-tygodniowych płatnych praktyk u przedsiębiorców. Wynagrodzenie  ucznia wynosić będzie  ok. 1000 zł, a dla pracodawcy przewidziano kwotę  ok. 800 zł ( istnieje możliwość wskazania przez ucznia wybranego przez niego pracodawcy). Chętni uczniowie technikum proszeni są o zgłaszanie się do biblioteki szkolnej. Zapisy prowadzić będzie P. Elżbieta Fałowska.

kz

Informujemy, że  w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”  przewidziano bezpłatne kursy kwalifikacyjne:

• Lutowanie ręczne w technologii przewlekanej (THT)
  • Spawanie metodą MAG – 135
  • Operator wózka widłowego
  • Wizaż, stylizacja paznokci
  • Kurs fryzjerstwa I stopnia
  • Prawo jazdy kat. B

W każdej z proponowanych form, może wziąć udział 10 uczniów.

O zakwalifikowaniu decyduje średnia ocen. Rekrutacja rozpoczyna się w styczniu 2015 r.

Podobnie jak w latach ubiegłych przewidziano dwudniowy bezpłatny wyjazd zawodoznawczy dla grupy 50 osób.

cafe„Pełnoletniość  –  przywilej czy odpowiedzialność‘’ To temat warsztatów w ramach projektu „Cafe obywatelska”, w którym uczestniczyły uczennice klasy 3 AC naszej szkoły. Celem warsztatów prowadzonych przez panią Alinę  Marek – kierowniczkę Biura Obsługi Przedsiębiorcy, było promowanie aktywności obywatelskiej w życiu społecznym i gospodarczym, szczególnie młodych. Młodzi ludzie mogli podzielić się swoimi refleksjami na temat pełnoletniości oraz otrzymali symboliczne dowody osobiste.

Załączniki do kursu na prawo jazdy ---> pobierz