Dyrektor:  Zenon Ćwik

Wicedyrektor:  Ireneusz Kula

Kierownik szkolenia praktycznego:  Roman Tudaj

 

L.p. Imię Nazwisko Przedmiot
1. Tadeusz Adamek - wychowanie fizyczne
2. Aleksandra Blecheisen - chemia
3. Nikodem Bulanda - przedmioty informatyczne
4. Beata Cetnarowska - przedmioty zawodowe
5. Zenon Ćwik - matematyka, informatyka
6. Maciej Dobrowolski - historia, przedmioty zawodowe
7. Maria Domagała - matematyka, informatyka
8. Agnieszka Donabidowicz - język polski, wiedza o kulturze
9. Łukasz Durański - przedmioty zawodowe
10. Krzysztof Dyrek - przedmioty zawodowe
11. Bernadeta Głuch - matematyka, fizyka
12. Robert Górnicki - język angielski, przedmioty zawodowe
13. Katarzyna Grekowicz - przedmioty zawodowe
14. Monika Gurgul-Szubryt - język angielski
15. Józef Jacak - religia, WDŻ
16. Krystyna Jacak - religia
17. Mariusz Kędzior - fizyka, przedmioty zawodowe
18. Lucyna Kołpak - wychowanie fizyczne
19. Dobrosława Konopacka - podstawy przedsiębiorczości, biblioteka
20. Anna Kula - matematyka, 
21. Ireneusz Kula - matematyka, informatyka
22. Wojciech Kurek - edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka
23. Piotr Kuzera - przedmioty zawodowe
24. Magdalena Majocha - język polski, historia
25. Paweł Mizgała - język angielski
26. Ewa Młynarczyk - historia, wiedza o społeczeństwie, wiedza o kulturze
27. Iwona Mularczyk - pedagog / psycholog szkolny
28. Lidia Niedźwiedź - język angielski
29. Teresa Nowakiewicz - pedagog
30. Monika Nowogórska - język angielski
31. Monika Obyrtacz-Kustra - język niemiecki
32. Agnieszka Olchawa - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe
33. Maciej Oleksy - przedmioty zawodowe
34. Tomasz Owsianka - przedmioty elektroniczne / informatyczne
35. Magdalena Pawłowska - j. angielski
36. Ewa Peciak - wychowanie fizyczne
37. Andrzej Półtorak - przedmioty zawodowe
38. Anna Pytel - wychowanie fizyczne
39. Alina Sejud - biologia, geografia
40. Adam Stec - przedmioty zawodowe
41. Elżbieta Szczecina - język polski
42. Elżbieta Śnieżyńska - język angielski
43. Mariusz Tobiasz - przedmioty zawodowe
44. Beata Tokarczyk - przedmioty zawodowe
45. Roman Tudaj - przedmioty zawodowe 
46. Anna Wicher - przedmioty informatyczne, matematyka
47. Patryk Wicher - przedmioty zawodowe
48. Antoni Więcławek - wychowanie fizyczne
49. Olga Wojciechowska - przedmioty zawodowe
50. Ewa Wojtyga - język niemiecki, wiedza o społeczeństwie, przedmioty zawodowe
51. Wojciech Wysowski - język polski
52. Marek Zachradnik - przedmioty zawodowe
53. Damian Zięba - przedmioty zawodowe
54. Agnieszka Zygmunt - przedmioty zawodowe

 

:: Obsługa techniczna szkoły ::

  • Bożena Bafia
  • Adam Dybiec
  • Jolanta Janowska
  • Teresa Piotrowska
  • Jolanta Ogorzały
  • Aleksandra Rolka
  • Helena Wójcik