Z uwagi na rozpoczynające się egzaminy zawodowe, przypadające w tym roku szkolnym już na wakacjach przypominam o sprawdzeniu terminów egzaminu. Skrócona wersja znajduje się poniżej, pełna na tablicy ogłoszeń .

fundusz

Przypominam, że w ramach projektu "UTWORZENIE CENTRUM KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W BRANŻY ELEKTRYCZNO-ELEKTRONICZNEJ JAKO ODPOWIEDŹ NA POTRZEBY RYNKU PRACY" trwa ciągle nabór na kursy i staże dla uczniów naszej szkoły. Lista oferowanych kursów znajduje się na stronie:

Odbiór dokumentów, Egzamin z Kwalifikacji, sesja czerwiec/lipiec 2017r.: piątek 25.08.2017r., godz. 12 -14 u Kierownika Szkolenia Praktycznego. Późniejszy odbiór możliwy w godzinach pracy KSP lub u wychowawcy.

egzaminJeszcze nie zakończyła się sesja zimowa a już rozpoczynamy przygotowania do następnej. Poniżej podaję kilka istotnych informacji dotyczących "egzaminów zawodowych". aktualizacja...

1. Przypominamy, iż sesja styczeń-luty zaczyna się 9.01.2017 r. egzaminem praktycznym A.23 i E.20. Szczegółowy harmonogram  znajduje się w kalendarzu --> (link) <-- oraz gablocie KSP. Przypominam również o przyborach jakie można używać podczas egzaminu (załącznik) oraz dokumencie tożsamości. Skrócony harmonogram egzaminów.

egzamin

1. Przypominamy, iż sesja styczeń-luty zaczyna się 10.01.2018 r. egzaminem potwierdzający kwalifikacje w zawodzie część praktyczna dla modelu D . Szczegółowy harmonogram  znajduje się w kalendarzu -> (link) oraz gablocie KSP. Proszę o zapoznanie się z informacją o przyborach jakie można używać podczas egzaminu (załącznik/gablota). Do egzaminu przystępujemy z dokumentem tożsamości (legitymacja/ dowód osobisty). Skrócony harmonogram egzaminów:
aktualizacja;
Komunikat w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych część pisemna; praktyczna

egzaminPrzypominamy iż obecna sesja egzaminacyjna rozpoczyna się "starym egzaminem zawodowym", który odbędzie się po raz ostatni.

W naszej szkole rozpocznie się 13. czerwca 2017r. o godz. 9.00 w sali nr 21.

Skrócony harmonogram egzaminu z kwalifikacji część pisemna: