18 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 5 edycji projektu "Łączymy pokolenia", którego koordynatorem była p.psycholog I .Mularczyk. Tegoroczna edycja odbyła się w Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowym Sączu.

Celem projektu „Łączymy Pokolenia” jest przybliżenie młodzieży tradycji bożonarodzeniowych oraz otwarcie się i uwrażliwienie na drugiego człowieka. Uczniowie wraz z mieszkankami Domu Pomocy Społecznej w Nowym Sączu ubierali choinkę, którą podarowało Nadleśnictwo w Starym Sączu. W tym roku po raz pierwszy do projektu włączyli się przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który aktywnie brali udział w tworzeniu ozdób świątecznych.

O artystyczno-muzyczną oprawę wydarzenia zadbali uczniowie Naszej szkoły, którzy pod opieką p.D.Konopackiej wystąpili z koncertem kolęd i pastorałek. Bożonarodzeniowy występ przedstawili również uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2, którzy zachwycili wszystkich pomysłowością i poczuciem humoru.