Za Nami XVII edycja Szlachetnej Paczki, w której organizację po raz kolejny zaangażowała się Nasza Szkoła. Przygotowaliśmy aż 25 paczek dla rodziny, którą wybraliśmy. Z pieniędzy, które zostały zebrane wśród uczniów Naszej Szkoły zostały zakupione produkty żywnościowe, środki czystości, przybory szkolne oraz obuwie. 

Pralkę dla rodziny zawdzięczamy Spółdzielni Pracy „Piwniczanka” ul. Zdrojowa 13 w Piwnicznej, - której  dziękujemy z całego serca.

Dziękujemy także hurtowni artykułów chemicznych "Mini Max Jarosław Bielecki" oraz firmie Volpex, a także proboszczowi Parafii Jezuickiej, za włączenie się we wspólną pomoc.

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w NASZĄ SZLACHETNĄ PACZKĘ: przede wszystkim uczniom, którzy wpłacili na ten cel jakąkolwiek sumę, nauczycielom (szczególnie pp. M. Majocha, B. Cetnarowskiej oraz I. Mularczyk) jak również naszym rodzinom.

Dziękujemy szczególnie klasom 4, które hojnie odpowiedziały na potrzeby rodziny, klasie 3b1, a także klasie 3B2, która mając zajęcia poza szkołą także włączyła się w nasze wspólne dzieło.

Wierzymy, że rodzina, którą obdarowaliśmy jest równie szczęśliwa jak My, z tego powodu, że udało nam się dokonać tak wielkiej rzeczy. Dzięki Szlachetnej Paczce, każdy z nas mógł poczuć się darczyńcą. A dobro, jak wiemy uszlachetnia człowieka i zawsze powraca.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!!!

Koordynatorzy szkolni: M. Kosińska-Plata, R.Górnicki.