W związku z dalszą realizacją projektu pn. „Zwiększenie potencjału szkół ponadgimnazjalnych poprzez inwestycje w kształcenie” informujemy, że rozpoczyna się kolejna edycja rekrutacji do projektu w naszej szkole.

Wykaz proponowanych zajęć:

1.Zajęcia dodatkowe z matematyki.
2. Kurs pisania aplikacji na ANDROIDA.
3. Kurs programowania ARDUINO.
4. Kurs programowania robotów MINDSTORMS Education EV3.
5. Zajęcia dodatkowe z Grafiki Komputerowej.

Wszystkich uczniów zapraszamy do zapoznania się rodzajem proponowanych zajęć i regulaminem rekrutacji oraz informujemy, że poprawnie wypełnione dokumenty rekrutacyjne należy składać w sekretariacie szkoły lub u koordynatora – P. Bernadeta Głuch w terminie od 08.12.2017 do 08.01.2018 r.

Dokumenty do pobrania i wydrukowania dostępne są na stronie internetowej Szkoły. Wszelkich informacji dotyczących projektu udziela Dyrekcja Szkoły oraz Koordynator Projektu.

Liczba miejsc ograniczona!

Koordynator Projektu