W dniu 15 listopada br. w Nowym Sączu odbył się niezwykły happening pn „Sądecki Dzień Radości”, w którym uczestniczyły uśmiechnięte uczennice klasy 2C oraz równie uśmiechnięci pedagodzy szkolni – Pani Iwona Mulaczyk i Justyna Rolka.

Młodzieżowy happening skierowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, a jego głównym celem jest akcja profilaktyczna promująca radosny styl życia oraz zachęcająca młodzież i całą społeczność lokalną do przeżywania radosnych, przyjemnych emocji. Delegacja Naszej szkoły doskonale wypełniła zadanie, uśmiechając się do wszystkich napotkanych na płycie sądeckiego rynku ludzi. Życzymy miłego dnia i tego aby „Sądecki Dzień Radości” gościł w Naszych sercach każdego dnia!