W dniu 15 listopada odbył się w naszej szkole konkurs fryzjerski, w którym udział brały nasze uczennice oraz uczennice z zaprzyjaźnionej szkoły średniej ze Słowacji (Stredna Skola z Rimavskiej Soboty)

WYNIKI KONKURSU:
1. miejsce Elżbieta Wójcik
modelka Justyna Pająk
2. miejsce Natalia Molik
modelka Agata Horowska
3. miejsce Katarzyna Krawczyk
modelka Zuzanna Kmak
wyróżnienie: Skarlet Cibulova
modelka Zuzanna Pychova
GRATULUJEMY !

Zdj. Łukasz Pałac

Zapraszamy do oznaczania się na zdjęciach na FB.

Dwie świetne imprezy nie odbyłyby się bez udziału i pomocy:
* DJ'a Sromka! To nasz zaprzyjaźniony DJ i absolwent, na którego zawsze możemy liczyć!

DZIĘKUJEMY:
* Agnieszka Zygmunt - organizacja konkursu
* Monika Gurgul-Szubryt - disco &..dance
* nasi nauczyciele: Ewa Wojtyga, Beata Cetnarowska, Małgorzata Kosińska - Plata, Tomasz Owsianka, Monika Obyrtacz-Kustra, Aleksandra Blecheisen, Roman Tudaj, Antoni Więcławek
* uczniowie: Szymon Fecko, Rafał Wnęk, Grzegorz Gryboś, Emil Cycoń, Kamil Pękała, Patryk Mężyk, Patryk Mlyczyński oraz Karol i Mateusz Sromek
* a także nasze klasy fryzjerskie 1d, 2d, 3d, 4d

Opiekunowie Samorządu bardzo dziękują młodzieży ZS 4 za przestrzeganie regulaminu i świetną zabawę!