W dniach 21-22 października 2017 roku odbędą się w Warszawie Międzynarodowe Targi i Kongres Branży Fryzjerskiej Hair Forum Poland 2017. Weźmie w nich udział ponad 40 uczennic klas fryzjerskich z naszej szkoły. Nieodłącznym elementem tej imprezy dla profesjonalistów jest bogaty program edukacyjny.

Podczas Hair Forum Poland odbędzie się szereg szkoleń i pokazów skierowanych do pasjonatów sztuki fryzjerskiej. Zarówno początkujący jak i zaawansowani znajdą tam odpowiednią dla siebie ofertę. W programie m.in. pokazy z pogranicza sztuki i fryzjerstwa gdzie znani i cenieni wykładowcy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Najświeższe trendy i inspiracje prezentować będą znane osobowości ze świata fryzjerstwa. Bogaty program szkoleniowy zostanie przygotowany przez uznane i cenione akademie. Miejsce spotkań będzie przygotowane z myślą o młodym pokoleniu fryzjerów. Hair Forum Poland 2017 to także arena zmagań najlepszych o miejsce na podium.

Podczas targów odbędą się m.in.: Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa (Hair Master Cup), Ogólnopolskie Mistrzostwa w Strzyżeniu Męskim 2017 (Barber’s Battle), Ogólnopolski Konkurs dla Uczniów Szkół Fryzjerskich (Young Talent Cup), w którym wezmą udział uczennice klasy 3D: Katarzyna Tokarczyk i Karolina Hajduk. Laureaci otrzymają nie tylko cenne nagrody rzeczowe, ale zawalczą także o staże w atelier znanych mistrzów fryzjerstwa.