Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w 5 edycji projektu "Włącz myślenie-postaw na przedsiębiorczość", którego celem była popularyzacja wiedzy ekonomicznej oraz kształtowanie postawy przedsiębiorczej.

Młodzież uczęszczała na wykłady z wiedzy ekonomicznej, warsztaty oraz spotkania z przedsiębiorcami. Celem tych działań było uzyskanie informacji na temat kwestii formalnych związanych z zakładaniem własnej firmy, jak również poszerzenie wiedzy na temat, jak odnieść sukces na rynku pracy. Na zakończenie uczestnicy otrzymali certyfikaty.

Dyplom podziękowania otrzymała nauczycielka przedsiębiorczości p. D. Konopacka, która zainteresowała młodzież projektem, w którym chętnie uczestniczyli.

Uczniowie-uczestnicy projektu:

Bartłomiej Ogorzałek,Maciej Kieblesz, Patrycja Podwika, Agnieszka Warzecha, Paulina Chochorowska, Agnieszka Ciągło, Michał Ogorzałek, Bartłomiej Tokarczyk, Dominik Kmak, Magdalena Baran, Łucja Górka.