Serdecznie zapraszamy na turniej Medal of Honor do naszych pracowni nr 21, nr 18 i do strefy kibica sala nr 17 w Zespole Szkół nr 4 w Nowym Sączu.
Karty zgłoszeń przyjmuje osobiście w szkole pani Olga Wojciechowska.

Drużyny z gimnazjum przesyłają swoje karty w wersji elektronicznej na pocztę szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 25 maja.

e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ]    [ karta zgłoszenia ]

Regulamin turnieju

1. Drużyna rozgrywa dwie losowe plansze po 10 minut każda
2. W wypadku remisu obowiązuje 5 minutowa dogrywka
3. Nie wolno używać bazooki i przechodzić do zespołu przeciwnika
4. Przy nagłej rezygnacji zawodnika, drużyna kończy mecz w niepełnym składzie
5. Obowiązuje pięciominutowa rozgrzewka przed każdym meczem.
6. Można przynieść swoją klawiaturę i mysz
7. Nie wolno spożywać posiłków w pracowni komputerowej , można w strefie kibica.
8. Nie wolno samowolnie opuszczać terenu szkoły, po skończonym meczu, czy też w trakcie przerwy między rozgrywkami
9. Kapitan drużyny odpowiada za wszystkich swoich zawodników ,
jest w stałym kontakcie z nimi przez cały czas trwania turnieju
10. Można przygotować nazwę drużyny, nie zawierającą wulgarnych terminów
11. Drużyna powinna zgłosić się w pełnym składzie na odprawie sala nr 17(na górze) w podanym terminie przez organizatorów turnieju.
12. Walczymy o tytuł najlepszej drużyny i najlepszego strzelca turnieju
13. Po pierwszych eliminacjach wygrane drużyny(8 drużyn) rozgrywają mecze w podanej kolejności: 1 z 7, 2 z 6,3 z 5,4 z 8, (cztery mecze), następnie 1 z 4, 2 z 3, zwycięscy grają mecz finałowy, pokonani grają o III miejsce
14. Nie wolno używać programów wspomagających ani zmieniać plików w katalogu gry (cheaty)
15. Za używanie ułatwień(skórek) i łamanie regulaminu ban- dyskwalifikacja całej drużyny!
16. W pracowniach, przez cały czas rozgrywek obecni są nauczyciele informatycy i uczniowie sędziowie zawodów

Czas rozgrywek będzie dokładnie podany przez organizatorów po zamknięciu okresu zgłaszania drużyn.

Drużyny z gimnazjum przychodzą do szkoły z nauczycielem, opiekunem.

Przy większej ilości zgłoszonych drużyn z gimnazjum, grają one w oddzielnej kategorii gimnazjum.

Powodzenia w walce!
Niech zwycięży najlepszy! Nagrody czekają !
Organizatorzy: O.Wojciechowska ,M.Kędzior.N.Bulanda