Dnia 9 marca br. w naszej szkole odbyło się szkolenie dla uczniów klas technikum elektronicznego. Szkolenie prowadzili przedstawiciele firmy MERX - mgr inż. Rafał Filip i Krystian Leś. Tematem zajęć było "CCTV - Telewizja przemysłowa".

Uczniowie klas IIAT, IIIAT oraz IVAT zapoznali się z zagadnieniami związanymi z monitoringami. Głównym tematem była prezentacja kamer i rejestratorów AHD oraz ich konfiguracja. Zaprezentowane były również kamery IP oraz sposoby połączenia z nimi. Uczniowie mogli zobaczyć wyżej wymieniony sprzęt podczas pracy i porównać parametry kamer.

Panowie z firmy MERX przedstawili tematy od strony praktycznej i osób mających kontakt z  szeroką grupą klientów.

Na koniec spotkania uczniowie mieli możliwość zadawania pytań oraz  poznania aspektów finansowych związanych z pracą instalatorów systemów CCTV.

Organizatorem szkolenia ze strony szkoły był Tomasz Owsianka.