W dniu 27.02.2017r. odbyła się wycieczka zawodowa uczniów klas informatycznych (3B, 1B1, 1B3, 2B2) do firmy  ASTOR w Krakowie gdzie uczniom zaprezentowane został roboty przemysłowe i problemy związane z wdrażaniem takich rozwiązań.

Drugim punktem była wizyta w firmie  Axence Sp. z o. o. Sp. K., która przygotowała dla młodzieży prezentację swojego produktu oraz zorganizowała spotkanie z przedstawicielem działu biznesu, programistów, marketingu oraz supportu. Spotkanie było przygotowane w perfekcyjnie i zakończyło się dyskusją oraz konkursem, w którym uczniowie wygrali gadżety związane z działalnością firmy ponadto każdy uczestnik spotkania otrzymał firmowy kubek za co dziękujemy firmie Axence. Szczególne podziękowania należą się pani Agnieszce Majcherczyk koordynatorce tego spotkania. Wycieczkę zorganizował Roman Tudaj a opiekę sprawowali Nikodem Bulanda, Mariusz Kędzior oraz Monika Gurgul Szubryt. Mamy nadzieję na nawiązanie bardziej owocnej współpracy.