Za Nami  XVI edycja Szlachetnej Paczki, w której organizację po raz drugi zaangażowała się Nasza Szkoła. Przygotowaliśmy aż 23 paczki dla rodziny, którą wybraliśmy, nie licząc mebli, kuchenki i lodówki. Cieszymy się, że udało nam się spakować do paczek wszystko to, co znajdowało się na liście potrzeb rodziny. Z pieniędzy, które zostały zebrane wśród uczniów Naszej Szkoły zostały zakupione produkty żywnościowe, środki czystości oraz przybory szkolne.

Pozostałe rzeczy, które znalazły się w paczkach zawdzięczamy Pani Beacie Cetnarowskiej i klientkom Zakładu Fryzjerskiego U Beaty znajdującego się w Gorlicach przy ulicy Mickiewicza 5. Lodówkę natomiast zawdzięczamy Spółdzielni Pracy „Piwniczanka” ul. Zdrojowa 13 w Piwnicznej, - której  dziękujemy z całego serca .

Dziękujemy również wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w NASZĄ SZLACHETNĄ PACZKĘ: przede wszystkim uczniom, którzy wpłacili na ten cel jakąkolwiek sumę, nauczycielom oraz naszym rodzinom. Na szczególne podziękowania zasługuje klasa 4CD, której uczniowie przynieśli najwięcej produktów spożywczych, środków czystości oraz odzieży. Zrezygnowali z własnych paczek mikołajkowych, po to aby kupić rodzinie meble kuchenne.  Uczennice tej klasy zapakowały również wszystkie paczki oraz pomagały w zakupach. Uczennica Magdalena Gutowska wraz z rodziną przez dwa dni montowała nowe meble w mieszkaniu rodziny, za co bardzo serdecznie dziękujemy.  Równie dużo produktów  żywnościowych, środków czystości i przyborów szkolnych dostarczyła  klasa 4 ET, której także należą się podziękowania.

Wierzymy, że rodzina, którą obdarowaliśmy jest  równie szczęśliwa jak My, z tego powodu, że udało nam się dokonać tak wielkiej rzeczy!!!

Szlachetna Paczka podarowana wybranej  przez nas rodzinie  sprawiła, że świat stał się lepszy i piękniejszy. Nasza rodzina będzie  mogła teraz cieszyć się nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, choinką i gwiazdką, a paczka, którą przekazaliśmy spełniła ich marzenia, a te, wbrew pozorom były zwyczajne, oczywiste, takie jak pragnienie normalnego, godnego życia.

Dzięki Szlachetnej Paczce, każdy z nas mógł poczuć się darczyńcą. A dobro, jak wiemy uszlachetnia człowieka i zawsze powraca. 

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY!!!

Koordynatorzy szkolni: B. Cetnarowska, M. Domagała, M. Majocha, M. Nowogórska.