Niby dzień jak każdy inny, ale to przecież MIKOŁAJKI. Dnia 06.12 panowało wszechobecne poruszenie w klasie 1OA z powodu wizyty Św. Mikołaja.

W prawdzie nie pojawił się osobiście, ale zostawił dla każdego niespodziankę. W rolę aniołka rozdającego prezenty wcieliła się przewodnicząca Liwia Ciuła. Nawet wychowawczyni Pani Marlena Zięba-Gosztyła, która ma na sumieniu niejedną jedynkę otrzymała upominek. Śmiechu było po pachy i nawet kilka zdjęć udało się zrobić.  Wśród uczniów (szczególnie tych co coś nabroili) panowało zdziwienie że nikt tym razem nie dostał rózgi. Kończąc tym akcentem, serdecznie zapraszamy św. Mikołaja do naszej szkoły za rok! Może  w przyszłym roku  przyjedzie z reniferami, bo za rok zadbamy o śnieg.